Proeft als grote vineuze Champagne!
Druiven: Chardonnay & Weissburgunder
Werk: biologisch
Degustatie: fijne pareling, aroma's van brioche, gist en kweepeer, mooie spanning
Oorsprong
De druiven voor de mousserende wijnen groeien in de wijngaarden rond Saulheim. De bodems worden gekenmerkt door kalksteenafzettingen en löss-kleilagen.
Werk in de kelder
De basiswijn van de Blanc de Blancs Chardonnay & Pinot Blanc mousserende wijn werd 100% gefermenteerd in een tonneaux vat van 500 liter. Na de tweede gisting op fles liet men de wijn 22 maanden op de droesem rijpen en werd hij met de hand geschud voordat hij in juni 2024 werd gedegorgeerd.
Wijnbeschrijving
Een mousserende, gemaakt van met de hand geplukte Chardonnay- en Pinot Blanc-druiven uit de kalksteenrijke bodem in Saulheim. Deze mousserende wijn ontwikkelt fijne bubbels en delicate aroma's van kweepeer, honingmeloen, een beetje gist en brioche. Fijne gouden reflecties in het glas. Een mousserende wijn van een nobele wijnmaker in champagnestijl.